Bilindiği üzere Yozgat Veteriner Hekimler Odası eski başkanı, üyemiz ve meslektaşımız Volkan LALE görevi başında, görevinden dolayı uğradığı menfur saldırı neticesi şehit olmuştur.

Geriye genç yaşta bir eş ile 4, 8 ve 12 yaşlarında 3 çocuk kalmıştır. Çocukların eğitimlerine ve ailenin maddi ihtiyaçlarına biraz olsun katkıda bulunmak, camiamızın yanlarında olduğunu hissettirmek, bu vesile ile mesleki birlik ve beraberliğimizi de güçlendirmek adına, aileye gönüllülük esasıyla maddi yardım yapılabilmesi için TVHB Merkez Konseyi olarak, ilgide kayıtlı yazıda da belirtildiği gibi 3 ay süreli bir yardım kampanyası izni alınmıştır. Buna istinaden yardım hesabı açtırılmıştır.

Bu kapsamda her Odamızın üye sayısı ile orantılı olarak minimum 5.000-TL olmak üzere, uygun görecekleri yardım miktarını aşağıda hesap numarası belirtilen “Yardım Hesabı” na yatırmalarını mesleki birlik ve beraberliğimiz adına,

 Önemle rica ederim. 

           

           

  

 HESAP NUMARASI

Şekerbank Balgat Şubesi

Müşterek Hesap; H. Haluk AŞKAROĞLU, Enes Gazi ATICI, Şaban AYDEMİR

IBAN : TR17 0005 9023 5013 023 501 6309

 

NOT: Havale yapılırken Hesap sahibi sütununa üç isimden birinin yazılması yeterli olacaktır.

Herhangi bir yanlışlığa meydan verilmemesi adına hesaba yatırılan paranın dekontunun Merkez Konseyine iletilmesi uygun olacaktır.

  
84 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın