Ruhsatlı Veteriner Tıbbi Ürünler

 e-Dönüşüm kapsamındaki Elektronik Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM) uygulaması, 01.06.2020 tarihinden itibaren zorunlu hale gelecektir.

Virüs salgını nedeniyle içinde olduğumuz bu zor dönemde Meslektaşlarımıza destek olmak adına yaptığımız anlaşma ile tüm Elektronik Serbest Meslek Makbuzları 01.01.2021 tarihine kadar ÜCRETSİZ olarak meslektaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Bu amaçla Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) standartlarına uygun ve yetkilendirilmiş ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. tarafından sunulan TURKMAKBUZ ile TVHB merkez konseyimiz tarafından bir anlaşma imzalamıştır.

Bu uygulama; Meslektaşlarımıza özel olarak hazırlanmış bir Elektronik Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM) portalıdır.

Bu program üyelik, kurulum, bakım, güncelleme ücreti ödemeden kullanabilecek bir uygulamadır

TURKMAKBUZ web tabanlı bir uygulama olup,  İnternet olan her yerden hiçbir kurulum gerektirmeden

http://www.turkmakbuz.com.tr/bilgilendirme/tvhb.pdf

adresindeki yönerge üzerinden kolaylıkla kayıt ve kullanıcı adı ve şifreniz ile e-serbest meslek makbuzu işlemleri yapabilirsiniz.

Bu uygulama ile yaptığımız oldukça uygun bir anlaşma ile Elektronik Serbest Meslek Makbuzları 01.01.2021 tarihine kadar ÜCRETSİZ olacağı gibi, 01.01.2021 tarihinden sonra çeşitli kademelerde oldukça uygun fiyatlar belirlenmiştir. Örneğin 100 adet e-SMM düzenlenebilen makbuz paketi 49 TL + KDV, yıllık sınırsız makbuz paketi ise 299 TL+KDV’ ne satın alınabilir. Daha da önemlisi sınırsız paket haricinde alınan paket kadar + hediye paket verilecektir.

  
178 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret39020
İş Arayanlar
Eleman Arayanlar