Ruhsatlı Veteriner Tıbbi Ürünler
İl Sağlık Müdürlüğü ziyaretimiz
Tokat Veteriner hekimler odası olarak Tokat İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağılığı Daire Başkanlığı e Toplum Sağlığı Merkezi başkanlarını ziyeret ederek son günlerde dünya ve ülkemiz için büyük bir sorun olarak gördüğümüz Corona (Covit-19) enfeksiyonu ile ilgili çalışmalarda başarılar ve kolaylıklar diledik.

Tokat veteriner hekimer odası ve veteriner hekimler olarak ilimizde hastalığın izole edilmesi, hastalık insidensinin azaltılması ve mücadelesi noktasında üzerimize düşecek görevleri seve seve yerine getirebileceğimizi bildirdik. Viral kökenli salgın hastalıklardaki tecrübelerimizden yararlanılması, özellikle kırsal alandaki dezenfeksiyon ve eğitim faaliyetleri başta olmak üzere veteriner hekimlerimiz ile birlikte her türlü faaliyete katılarak milletimizin ve devletimizin her zaman emrinde olduğumuzu bir kez daha iletiyoruz.

Bu amaçla hastalığın en az zararla söndürülmesi, toplumumuzun her kesiminin üzerine düşen görevleri yerine getirmesi gerekliliği ile hekimlerimiz ve odamızın Tek sağlık konsepti noktasında üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getireceğinden şüphemiz yoktur. 

  
312 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret38984
İş Arayanlar
Eleman Arayanlar