Ruhsatlı Veteriner Tıbbi Ürünler
Trafik kazalarında sigorta kapsamında hayvanların tedavi yöntemi konulu konferans düzenlendi
Trafik kazalarında hayvanlara zarar verilmesi durumunda gereken tedavi giderlerinin karşılanması için zorunlu trafik sigortasının ne şartlarda Kapsam lanın alınacağınınnanltılkdığı konferans düzenlendi.
İl trafik şube müdürlüğü, veteriner hekimler odamız, sigorta acentaları derneği ve tokat barosu hayvan hakları komisyonu ortaklığında düzenlenen konferans da İlimizdeki trafik kazaları ve kaza anında yapılması gerekenler trafik şube müdürü yüksel bey tarafından anlatıldı. Sigorta acentaları derneği temsilcisi tarafından zorunlu trafik sigortasının hangi durumlarda tedavi giderlerini karşıladığı ve neler yapılması gerektiği anlatıldı. 
Odamızca yaptığımız sunumda hangi durumlarda nasıl müdahale edeceğimiz, ne şekilde müdahale edilmesi gerekliği ile bu güna kadar yaptığımız çalışmalar anlatıldı. Tokat barosunca  bu konudakşnkanuni zorumluluklardan bahsedildi.
Tokat valisi Dr. Ozan BALCI. Belediye başkanı Eyüp EROĞLU ve il emniyet müdürü Göksel TOPALOĞLU ile bir çok kurum yetkilisi, ilimiz veteriner hekimleri ile birçok katılımcının olduğu konferansın bu sorunun farkındalığı açısından son derece önemli görmekteyiz. 

  
310 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret34458